Hakkımızda

Cem Yeniocak|Hukuk ve Danışmanlık, genç dinamik ekibi ile hukuk alanında verdiği hizmetleri pratik çözümlemeler yolu ile ulusal ve uluslararası kararları yakın takip ederek ve akademik değerlendirme süzgecinden geçirerek titiz bir çalışma ile yürütmektedir. Hukuki danışmanlık süreçlerimiz, işini seven, güvenilir, çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi ekibimiz tarafından koordineli olarak yürütülmektedir.


Av. Cem Yeniocak, LL.M.

Av. Cem Yeniocak, LL.M.

Cem Yeniocak, Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamış olup Altınbaş Üniversitesi Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programından mezun olmuştur. Akademik yaşamına Kültür Üniversitesi Kamu Hukuku Doktora Programı ile devam etmektedir. Kişisel Verilerin Kaydedilmesi Suçu başlıklı tezi kitaplaştırılarak, Yetkin Kitabevi tarafından satışa çıkarılmıştır. 2023 Ocak itibariyle Medipol Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak yarı zamanlı olarak çalışmaktadır.

Cem Yeniocak|Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu avukatlarından olan Yeniocak, özellikle Ceza Hukuku başta olmak üzere Spor ve E-Spor Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Start-Up Hukuku unsurlarında özel çalışmalar yapmaktadır.

Bu çerçevede hukuki sorunlardan önce çözüm üretme odaklı bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir. Yeniocak, iyi derecede İngilizce bilmektedir.


Copyright © 2020 | cemyeniocak.av.tr